Logo
Wydrukuj tę stronę

Informacja dla mieszkańców Chludowa i Zielątkowa w sprawie przyłączania własnych instalacji do studzienek wybudowanej kanalizacji sanitarnej


Szanowni Mieszkańcy, w związku z zakończeniem procedur odbiorowych, Gmina Suchy Las informuje o możliwości przyłączenia własnych instalacji do studzienek kanalizacji sanitarnej położonych na nieruchomościach w Chludowie przy ulicy Dworcowej oraz w Zielątkowie, ulice: Dworcowa, Daglezjowa, Szkolna, Leśna i Kręta.
1. Warunkiem podłączenia się do kanalizacji sanitarnej jest posiadanie umowy ze Spółką Aquanet na odprowadzenie ścieków. Po otrzymaniu umów, Gmina Suchy Las niezwłocznie kontaktuje się telefonicznie z każdym mieszkańcem w celu jej odbioru.

2. Rozpoczynając zrzut ścieków należy wypełnić formularz „Zgłoszenie odprowadzania ścieków”, w którym podaje się termin rozpoczęcia zrzutu ścieków. Druk można pobrać w urzędzie gminy (pokój 109), z załącznika lub na stronie Aquanet pod adresem https://www.aquanet.pl/wnioski-dotyczacezawarciazmiany-umowy-na-dostarczanie-wody-ilub-odprowadzanie-sciekow,429. Wypełnione zgłoszenie należy wysłać pocztą lub mailowo na adres: AQUANET S.A., ul. Dolna Wilda 126, 61-492 Poznań, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Odcinek kanalizacji sanitarnej od budynku do studni jest instalacją własną mieszkańca, budowany jest we własnym zakresie i na własny koszt (nie wymaga dodatkowych odbiorów i uzgodnień).

4. Informacja w sprawie wodomierza ogrodowego jest dostępna na stronie Aquanet w zakładce „Dla Klienta”.

Uwaga: o możliwości podłączenia się do kanalizacji sanitarnej nieruchomości z ulic: Nad Torem w Chludowie oraz Sportowa, Zielona, Moraczewskich, Wyrzykowskiej, Wichrowa, Pogodna, Cyprysowa, Kasztanowa, Akacjowa, Dębowa, Sosnowa, Wierzbowa, Świerkowa w Zielątkowie, powiadomimy Mieszkańców odrębną informacją.

Informacji w sprawie udziela p. Anna Stachowiak, tel.: /61/ 8926-285, pok.109
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
© GCI Sp. z o.o. All rights reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych osobowych treść – polityka prywatności