Logo
Wydrukuj tę stronę

Zagłosuj na Zespół Szkół w Chludowie!


Trwa projekt Enea Akademia Talentów z inicjatywy Enei i Fundacji Enea, której celem jest wspieranie rozwoju młodych talentów. Projekt ten jest realizowany w trzech kategoriach: sport, sztuka oraz nauka. W projekcie szkoły podstawowe oraz gimnazja mogą ubiegać się o granty nawet do 10.000 zł. Pierwszym etapem projektu było przedstawienie autorskiego programu edukacyjnego dla uczniów danej szkoły. Etap ten trwał do 15 października 2018 r. Zespół projektowy w składzie: p. Izabela Kachlicka (koordynator projektu), p. Monika Wołyńska, p. Justyna Wieczorkiewicz oraz p. Natalia Kijek przygotowały projekt w kategorii NAUKA i tym samym zgłosiły Zespół Szkół im. o. M. Żelazka w Chludowie do udziału w konkursie.

W piątek 9 listopada 2018 r. koordynator projektu p. Izabela Kachlicka, reprezentująca Zespół Szkół im. o. M. Żelazka w Akademii Talentów otrzymała wiadomość o awansie programu zgłoszonego przez "naszą" szkołę do etapu finałowego w kategorii NAUKA.

Jak należy głosować?

1. Wejdź na stronę: https://www.enea.pl/pl/akademiatalentow/szkola-glosowanie?id=487931814
2. Kliknij ZAGŁOSUJ.
3. Wpisz swój adres e-mail, zaznacz oświadczenia i ponownie kliknij ZAGŁOSUJ.
4. Na podany adres e-mail zostanie przesłany link aktywujący oddany głos. Głos uznaje się za oddany z chwilą kliknięcia w link otrzymany w e-mailu.

Pamiętaj, iż:
  • W ciągu jednego dnia z jednego adresu e-mail można oddać jeden głos.
  • W ciągu jednego dnia z jednego adresu IP można oddać jeden głos.

Ostatnio zmienianyczwartek, 03 styczeń 2019 10:46
© GCI Sp. z o.o. All rights reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych osobowych treść – polityka prywatności