TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Oświata (81)

Maria Siewkowska z Zespołu Szkół im. o. Mariana Żelazka w Chludowie w gronie laureatów pierwszej polskiej edycji programu Pramerica Moc Działania
Mamy ogromną przyjemność poinformować, że uczennica Zespołu Szkół im. o. Mariana Żelazka w Chludowie – Maria Siewkowska – znalazła się w gronie dwunastu laureatów wyróżnionych przez kapitułę programu Pramerica Moc Działania. Celem projektu jest docenienie i wyróżnienie młodych ludzi – takich jak Maria, aktywnie działających na rzecz swojej społeczności.

Czytaj dalej...

Stok nie jest dla bałwanów!Pod takim hasłem odbywa się konkurs plastyczny, adresowany do dzieci i młodzieży. Polega on na zilustrowaniu Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS). Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Organizatorami konkursu są: Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego oraz Fundacja PZU.

Czytaj dalej...

Rekrutacja do przedszkoli i szkół publicznych rozpoczęta!
W załączeniu przekazujemy Państwu:
zarządzenie Wójta Gminy Suchy Las  nr 9/2018 w sprawie harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz w postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2018/2019 do przedszkoli publicznych prowadzonych przez Gminę Suchy Las,
zarządzenie Wójta Gminy Suchy Las  nr 15/2018 w sprawie harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz w postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2018/2019 do publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Suchy Las,
uchwałę nr XXIX/325/17 w sprawie kryteriów rekrutacji. 
Jednocześnie informujemy, że rekrutacja ta obejmuje również nabór do nowego przedszkola publicznego w Złotnikach na Osiedlu Złotniki Park. Wnioski o przyjęcie dziecka do tej placówki należy składać w sekretariacie firmy BGR przy ul. Obornickiej 8A, 62-002 Suchy Las (tam można również pobierać druki wniosków) do dnia 23 marca 2018 r., zgodnie z powyższym zarządzeniem.

Czytaj dalej...

Skutki wybuchu gazu dosięgły BiedruskoDyrekcja Zespołu Szkół w Biedrusku informuje, że z powodu przerwy w dostawie energii elektrycznej i gazu dzisiaj lekcje w placówce oświatowej będą trwały do godz. 13.55. Świetlica natomiast będzie czynna normalnie. Brak prądu i gazu spowodowany jest zdarzeniem, do którego doszło w nocy w Murowanej Goślinie. Przy ul. Gnieźnieńskiej w tej miejscowości nastąpił wybuch i pożar gazociągu wysokiego ciśnienia.

Czytaj dalej...

"Ratownicze turbodoładowanie" czyli Program Edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować"

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy serdecznie zapraszają jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych do zgłaszania swego udziału w Programie Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować" (RUR). Program RUR od kwietnia 2006 r. realizowany jest przez Fundację WOŚP. Zarząd Główny Związku OSP RP na mocy zawartego porozumienia o współpracy włączył się w realizację Programu jako jego partner.
Czytaj dalej...

Informacje o realizacji zadań oświatowych w gminie Suchy Las

Zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniami z realizacji zadań oświatowych w gminie Suchy Las, w których znajdują się szczegółowe informacje o działalności żłobków, przedszkoli i szkół z terenu naszej gminy w latach szkolnych 2015/2016 oraz 2016/2017. Można się z nich dowiedzieć m.in. o realizowanych programach i innowacjach pedagogicznych, zajęciach dodatkowych, projektach rządowych i unijnych, inwestycjach i remontach czy o kwestiach finansowych. 
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Urząd Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 13,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8926-250

WWW: www.suchylas.pl
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Herb Gminy Suchy Las

Straż Gminna w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 39
tel. 061 8125-181,
0606-310-419

Komisariat Policji w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 5,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8413-010,
tel. 698 084 696

Policja Poznań
tel. 061 8415-611,
8415-612

Straż Pożarna - tel. 998
Pogotowie Ratunkowe - tel. 999
Pogotowie Gazowe - tel. 992
Pogotowie Wodociągowe - tel. 994

Zakład Energetyczny Szamotuły
tel. 061 292-82-15

 

Zakład Komunikacji Publicznej
Suchy Las Sp. z o.o.
www.zkp.com.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
zgksuchylas.eu

GCI Sp. z o.o.
gci.suchylas.pl

Park Wodny OCTOPUS
www.octopus.suchylas.pl

piątek, 23 marca 2018 roku
 
 
 
 
  • YouTube

  • Newsletter

    Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje o tym, co dzieje się w naszej Gminie, na swoją skrzynkę wpisz adres email
  • FB