TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Ważne (416)

Wypowiedz się na temat "uchwały reklamowej"


Do 5 marca br. można składać uwagi do projektu „uchwały reklamowej”. Projekt uchwały dostępny jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Suchy Las: http://bip.suchylas.pl/ogloszenie/571/obwieszczenie-o-wylozeniu-do-publicznego-wgladu-projektu-uchwaly-reklamowej/.  Uwagi należy składać na piśmie do Wójta Gminy Suchy Las na adres: Urząd Gminy Suchy Las, ul. Szkolna 13, 62-002 Suchy Las, z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy podmiotu i adresu.

Czytaj dalej...

WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO I CZŁONKA ZARZĄDU OSIEDLA BIEDRUSKO
W związku z rezygnacją pani Magdaleny Przystałowskiej z pełnienia funkcji przewodniczącego zarządu osiedla Biedrusko oraz rezygnacji pana Macieja Łopka z pełnienia funkcji członka zarządu osiedla Biedrusko, na podstawie uchwał nr XLI/466/18 oraz XLI/470/18 Rady Gminy Suchy Las z dnia 25 stycznia 2018 r. w sprawie zarządzenia wyborów uzupełniających przewodniczącego zarządu oraz członka zarządu osiedla Biedrusko, Wójt Gminy Suchy Las zaprasza na: ZEBRANIE OSIEDLOWE, które odbędzie się 5 lutego 2018 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 w Domu Osiedlowym w Biedrusku, ul. Zjednoczenia 4.

Czytaj dalej...

UWAGA - Mieszkańcy Biedruska proszeni są o zamknięcie zaworów gazowych!!!Wszyscy użytkownicy sieci gazowej na terenie miasta i gminy Murowana Goślina (a także miejscowości Potasze, Biedrusko) proszeni są o zamknięcie zaworów gazowych. Absolutnie nie wolno obecnie korzystać z jakichkolwiek urządzeń funkcjonujących z użyciem gazu. Na posesjach, które zostały opuszczone przez mieszkańców po wybuchu, zawory zostaną zabezpieczone i zamknięte przez pracowników spółki gazowniczej. Ponowne otwarcie zaworów będzie możliwe wyłącznie po kontrolach i odpowietrzeniu instalacji przeprowadzonej przez pracowników z uprawnieniami. Gaz-System dostarczy na miejsce cysterny ze skroplonym gazem LNG, który zostanie wprowadzony do sieci tak, by jeszcze dziś wieczorem była możliwość wznowienia dostaw gazu do odbiorców. Dotyczy to odbiorców z Murowanej Gośliny, Rakowni, Mściszewa, Raduszyna, Przebędowa, Złotoryjska, Bolechowa, Bolechówka, Owińsk, Bolechowa-Osiedle, miejscowości Potasze, a także Promnic oraz Biedruska. Służby gazownicze pracują nad jak najszybszym usunięciem skutków awarii.
Czytaj dalej...

Uwaga – zmiana numerów kont bankowych, na które mieszkańcy wpłacają opłatę za odpady!


Nowe numery kont zostaną przesłane pocztą na przełomie stycznia i lutego! Termin uiszczenia pierwszej wpłaty mija 28 lutego. Bardzo prosimy o dokonywanie wpłat na nowe konta bankowe. Stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi nie uległy zmianie! WAŻNE - mieszkańcy, którzy wpłacili już w 2018 r. opłatę za odpady na „stare” konto nie muszą się martwić – środki te zostaną przeksięgowane.

Czytaj dalej...

KWALIFIKACJA WOJSKOWA 2018


Kwalifikacja wojskowa dla osób, które zostały określone w obwieszczeniu Wojewody Wielkopolskiego, mających miejsce stałego pobytu lub miejsce pobytu czasowego trwającego ponad trzy miesiące w miastach i gminach: Buk, Dopiewo, Komorniki, Luboń, Mosina, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las i Tarnowo Podgórne zostanie przeprowadzona w Poznaniu, ul. Szylinga 1 (wejście B - III piętro), w dniach od 26 lutego do 25 kwietnia 2018 r., w godz. 8.00 - 13.00. Obwieszczenie zamieszczamy w załączniku.

Czytaj dalej...

Sprawdź, czy Twój dowód osobisty nie stracił lub nie traci ważności!


Upływ terminu ważności dowodu osobistego to jedna z przyczyn, która nakłada na nas obowiązek złożenia wniosku o jego wymianę. Dowód osobisty ważny jest przez 10 lat od dnia jego wydania. W ubiegłym roku minęła dekada od wymiany starych dowodów tzw. książeczkowych na nowe plastikowe, co spowodowało, że ponad pięć milionów osób musiało wymienić dowód osobisty. Jak się okazuje nie wszyscy dopełnili tego obowiązku. W gminie Suchy Las na dziś 645 mieszkańców ma nieważny dowód osobisty! 
Urząd Gminy w Suchym Lesie przygotował krótki poradnik „krok po kroku”, wyjaśniający jak wymienić dowód. 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Urząd Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 13,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8926-250

WWW: www.suchylas.pl
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Herb Gminy Suchy Las

Straż Gminna w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 39
tel. 061 8125-181,
0606-310-419

Komisariat Policji w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 5,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8413-010,
tel. 698 084 696

Policja Poznań
tel. 061 8415-611,
8415-612

Straż Pożarna - tel. 998
Pogotowie Ratunkowe - tel. 999
Pogotowie Gazowe - tel. 992
Pogotowie Wodociągowe - tel. 994

Zakład Energetyczny Szamotuły
tel. 061 292-82-15

 

Zakład Komunikacji Publicznej
Suchy Las Sp. z o.o.
www.zkp.com.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
zgksuchylas.eu

GCI Sp. z o.o.
gci.suchylas.pl

Park Wodny OCTOPUS
www.octopus.suchylas.pl

poniedziałek, 19 lutego 2018 roku
 
 
 
 
  • YouTube

  • Newsletter

    Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje o tym, co dzieje się w naszej Gminie, na swoją skrzynkę wpisz adres email
  • FB