Logo
Wydrukuj tę stronę

Kompost prosto z Biokompostownii

Zarząd Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o.o. oferuje do sprzedaży na preferencyjnych warunkach wysokiej jakości kompost produkowany w Biokompostowni ZZO. Cena za 1 tonę kompostu to 1 zł.


Kompost to nawóz organiczny pn. "Agro-Felek" produkowany z odpadów biodegradowalnych zbieranych selektywnie przy zastosowaniu wysoko zaawansowanej technologii. Nawóz posiada formalną decyzję na wprowadzenie go do obrotu wydaną na podstawie przepisów o nawozach i zawożeniu, wydaną przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zawiera niezbędne makro i mikroelementy. Podstawowe parametry: zawartość azotu ogółem co najmniej 0,3% (m/m), zawartość substancji organicznej co najmniej 30% (m/m), postać nawozu - stała, sypka.

Nawóz organiczny "Agro-Felek" polecany jest do stosowania w celu zwiększenia zawartości materii organicznej oraz poprawy właściwości fizycznych, chemicznych i biologicznych gleb. Może być stosowany na wszystkich glebach, a szczególnie polecany jest na gleby lekkie o małej zawartości próchnicy oraz gleby zdegradowane w wyniku intensywnego użytkowania. Nawóz jest także przydatny do rekultywacji gruntów bezglebowych. Może być stosowany pod rośliny uprawy polowej, tj. zboża, kukurydza, rośliny przemysłowe, pastewne i inne (nie dotyczy uprawy warzyw i owoców w polu).

Zainteresowani proszeni są o kontakt z Kierownikiem biokompostownii: Mariusz Matczak - tel. 669 229 869, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Kierownikiem ds. technicznych: Kamil Kozłowski, tel. 601 197 107, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w godzinach od 7:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku.

Zachęcamy do zakupu!
© GCI Sp. z o.o. All rights reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych osobowych treść – polityka prywatności