TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Już 19 maja Wielki Test o Gminie Suchy Las

Wielki Test o Gminie Suchy Las to nowa forma rozrywki przygotowanej z okazji 800–lecia Suchego Lasu. Zapraszamy wszystkich, którym nie są obce tematy z przeszłości oraz czasów obecnych naszej Gminy, a jednocześnie mają ochotę zweryfikować swą wiedzę i zmierzyć się z innymi w sportowej rywalizacji!
Wielki Test odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie przy u. Szkolnej 16, w sobotę 19 maja o godz. 12.00.  Wszystkich zapisanych uczestników Testu zapraszamy jednak już na godzinę 11.00, od której czynna będzie rejestracja Testu, oraz będzie można pod okiem informatyków zainstalować swój sprzęt elektroniczny i zalogować się na stronie Testu na podstawie otrzymanego w tym celu loginu i hasła. Na godzinę 11.45 zaplanowano PRÓBNY TEST w celu ułatwienia zapoznania się zawodników z działaniem aplikacji.

Udział w Teście polega na wyborze spośród 2 lub 3 odpowiedzi tej właściwej i naciśnięciu palcem odpowiedniej kratki na ekranie. To dziecinnie proste! Aplikacja, stworzona przez firmę Nice IT specjalnie na potrzeby naszego Testu, została tak zaprogramowana, że nie wymaga od zawodników żadnych umiejętności informatycznych oraz żadnej innej aktywności poza dotknięciem właściwej kratki z napisem A, B, lub C.

Do wiadomości publicznej Organizatorzy podadzą tylko tych zawodników (5 drużyn), którzy zwyciężą w rywalizacji. Pozostałe wyniki nie będą ogłaszane.

Dla wszystkich uczestników przygotowane są pamiątki – nagrody za odwagę i udział w Teście. Laureaci natomiast otrzymają cenniejsze nagrody, ufundowane przez Sponsorów.

W sali widowiskowej przygotowane będą również miejsca dla publiczności. Zapraszamy więc także kibiców poszczególnych drużyn oraz wszystkich zainteresowanych tematyką Testu.

Przypominamy najważniejsze zasady organizacji Testu:
- drużyny mogą mieć dowolny skład dwuosobowy: pary, przyjaciele, rodzeństwa,  rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnukami, znajomi lub osoby przypadkowo dobrane na potrzeby Testu;
- wiek uczestników: od 12 lat, to jest osoby urodzone w 2006 r. i starsze;
- Wielki Test o Gminie Suchy Las obejmuje wiedzę o historii Gminy Suchy Las i miejscowości wchodzących w jej skład, o terenach Gminy, o historii i dniu dzisiejszym samorządu w Gminie, o bieżących sprawach Gminy;
- literatura polecana uczestnikom: Zenon Pilarczyk, Jan Rewers „Monografia Gminy Suchy Las”,  Ryszard Chruszczewski „Zarys historii  Gminy Suchy Las i jej mieszkańców”, „Gazeta Sucholeska” rocznik 2017 i 2018.

Wszystkie szczegóły, w tym Regulamin Testu oraz formularz Karty Uczestnictwa znajdują się na stronie wielkitest.suchylas.pl.

ZAPRASZAMY! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ DO UDZIAŁU W TEŚCIE, PRZYŁĄCZ SIĘ DO NASZEJ ZABAWY, A NA PEWNO NIE BĘDZIESZ ŻAŁOWAŁ!

Zapisy do Testu trwają do 15 maja - wypełnij Kartę Uczestnictwa, przyjdź na Test i pokaż, ile wiesz o swojej Gminie!!!


Powrót na górę

Urząd Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 13,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8926-250

WWW: www.suchylas.pl
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Herb Gminy Suchy Las

Straż Gminna w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 39
tel. 061 8125-181,
0606-310-419

Komisariat Policji w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 5,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8413-010,
tel. 698 084 696

Policja Poznań
tel. 061 8415-611,
8415-612

Straż Pożarna - tel. 998
Pogotowie Ratunkowe - tel. 999
Pogotowie Gazowe - tel. 992
Pogotowie Wodociągowe - tel. 994

Zakład Energetyczny Szamotuły
tel. 061 292-82-15

 

Zakład Komunikacji Publicznej
Suchy Las Sp. z o.o.
www.zkp.com.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
zgksuchylas.eu

GCI Sp. z o.o.
gci.suchylas.pl

Park Wodny OCTOPUS
www.octopus.suchylas.pl

poniedziałek, 21 stycznia 2019 roku
 
 
 
 
  • YouTube

  • Newsletter

    Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje o tym, co dzieje się w naszej Gminie, na swoją skrzynkę wpisz adres email
    Zapisanie się do Newslettera oznacza akceptację klauzuli informacyjnej: Pobierz klauzulę informacyjną
  • FB

     

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych osobowych treść – polityka prywatności