TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Kultura (74)

„Mieszkańcy Gminy Suchy Las i okolic w Powstaniu Wielkopolskim” - prezentacja książki i koncert kapeli "Zza Winkla"

 Wójt Gminy Suchy Las zaprasza na prezentację książki „Mieszkańcy Gminy Suchy Las i okolic w Powstaniu Wielkopolskim” i spotkanie autorskie z Ryszardem Chruszczewskim, które odbędzie się w środę 18 stycznia 2017 roku o godz. 17:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Suchy Las przy ulicy Szkolnej 16 w Suchym Lesie. Spotkanie ma charakter otwarty, na którym będzie można nabyć premierową książkę.
Czytaj dalej...

Uwaga, uwaga! Święta zbliżają się dużymi krokami, a wraz z nimi termin składania prac do konkursu na Szopkę BożonarodzeniowąZima i Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, czas zatem na oficjalne ogłoszenie kolejnej edycji Konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową! CKiBP zaprasza wszystkich, którzy kleją, szyją, plotą, kroją, zszywają, spawają, malują, prują, przędą, haftują, konstruują i projektują: klasy, kluby, kółka artystyczne, osoby indywidualne, dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów, całe rodziny i singli, długoletnich artystów, zapalonych konstruktorów i pełnych chęci amatorów. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe w każdej  z kategorii!
Czytaj dalej...

Teatr potrzebuje widowni, więc czekamy na Was!


20 października w Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Suchy Las dwie dorosłe grupy teatralne zaprezentują się szerszej publiczności. TEATR POMIĘDZY z tekstem Henryka Bardijewskiego "O co pytać starego człowieka" oraz PRZYSTANEK TEATR przewrotnie ugryzie baśnie H. Ch. Andersena i nie tylko. Po aktorach możemy spodziewać się wszystkiego, więc na pewno będzie zabawnie, mądrze, odważnie i wzruszająco.
Czytaj dalej...

Pa pa ra pa pa - Orkiestra Dęta z Chludowa gra już 70 lat!


W minioną sobotę Orkiestra Dęta z Chludowa świętowała 70 lat istnienia. Jubileusz ten został uczczony koncertem, który został zorganizowany na  „rynku” w Chludowie i towarzyszył Dożynkom Gminnym oraz konkursowi orkiestr województwa wielkopolskiego im. Leona Schuberta o " Złoty Róg". Podczas uroczystego koncertu chludowska Orkiestra popisowo wykonała utwory z repertuaru światowej muzyki rozrywkowej. Jej członkowie zachwycili również solową grą na instrumentach oraz pokazali, że nie tylko potrafią pięknie grać ale i śpiewać.  
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Urząd Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 13,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8926-250

WWW: www.suchylas.pl
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Herb Gminy Suchy Las

Straż Gminna w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 39
tel. 061 8125-181,
0606-310-419

Komisariat Policji w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 5,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8413-010,
tel. 698 084 696

Policja Poznań
tel. 061 8415-611,
8415-612

Straż Pożarna - tel. 998
Pogotowie Ratunkowe - tel. 999
Pogotowie Gazowe - tel. 992
Pogotowie Wodociągowe - tel. 994

Zakład Energetyczny Szamotuły
tel. 061 292-82-15

 

Zakład Komunikacji Publicznej
Suchy Las Sp. z o.o.
www.zkp.com.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
zgksuchylas.eu

GCI Sp. z o.o.
gci.suchylas.pl

Park Wodny OCTOPUS
www.octopus.suchylas.pl

niedziela, 30 kwietnia 2017 roku
 
 
 
 
  • YouTube

  • Newsletter

    Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje o tym, co dzieje się w naszej Gminie, na swoją skrzynkę wpisz adres email
  • FB