TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Wielki Test o Gminie Suchy Las już w październiku!

26 października 2019 r. odbędzie się 2. edycja Wielkiego Testu o Gminie Suchy Las. Do udziału zapraszamy miłośników i pasjonatów lokalnej historii, a także wszystkich tych, którzy chcą po prostu sprawdzić swoją wiedzę na temat gminy Suchy Las, a przy okazji świetnie się bawić. Test rozpocznie się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las o godz. 17:00.


Drużyny mogą mieć dowolny skład dwuosobowy: pary, przyjaciele, rodzeństwa, rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnukami, znajomi lub osoby przypadkowo dobrane na potrzeby Testu. Wiek uczestników: od 12 lat, to jest osoby urodzone w 2007 r. i starsze. Test będzie składał się 4 rund po 10 pytań, na które uczestnicy będą odpowiadać za pomocą własnego smartfona lub tabletu za pośrednictwem udostępnionej im aplikacji. Udział w Teście jest bardzo prosty i polega na wyborze spośród 2 lub 3 odpowiedzi tej właściwej i naciśnięciu palcem na ekranie smartfona lub tabletu odpowiedniej kratki z napisem A, B, lub C. Do wiadomości publicznej Organizatorzy podadzą tylko tych zawodników (5 drużyn), którzy zwyciężą w rywalizacji. Pozostałe wyniki nie będą ogłaszane. Dla najlepszych drużyn przewidziane są atrakcyjne nagrody i dyplomy. 

Zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie drogą elektroniczną, za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie wielkitest.suchylas.pl od 1 do 23 października br. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy drużyny o zapoznanie się z Regulaminem Testu dostępnym w załączniku oraz na stronie wielkitest.suchylas.pl/regulamin/.

Wielki Test o Gminie Suchy Las obejmuje wiedzę o historii gminy Suchy Las i miejscowości wchodzących w jej skład, o terenach gminy, o historii i dniu dzisiejszym samorządu w gminie, o bieżących sprawach gminy. Literatura polecana: Zenon Pilarczyk, Jan Rewers „Monografia Gminy Suchy Las”, Ryszard Chruszczewski „Zarys historii Gminy Suchy Las i jej mieszkańców”, „Gazeta Sucholeska” rocznik 2018 i 2019.

W sali widowiskowej przygotowane będą również miejsca dla publiczności. Zapraszamy także kibiców poszczególnych drużyn oraz wszystkich zainteresowanych tematyką Testu!

Organizatorami Wielkiego Testu są: Gmina Suchy Las, Towarzystwo Przyjaciół Gminy Suchy Las, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna. Natomiast obsługę informatyczną zapewniają: Nice IT oraz GCI Sp. z o.o.
Ostatnio zmienianyponiedziałek, 30 wrzesień 2019 14:05
Powrót na górę

Urząd Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 13,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8926-250

WWW: www.suchylas.pl
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Herb Gminy Suchy Las

Straż Gminna w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 39
tel. 061 8125-181,
0606-310-419

Komisariat Policji w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 5,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8413-010,
tel. 698 084 696

Policja Poznań
tel. 061 8415-611,
8415-612

Straż Pożarna - tel. 998
Pogotowie Ratunkowe - tel. 999
Pogotowie Gazowe - tel. 992
Pogotowie Wodociągowe - tel. 994

Zakład Energetyczny Szamotuły
tel. 061 292-82-15

 

Zakład Komunikacji Publicznej
Suchy Las Sp. z o.o.
www.zkp.com.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
zgksuchylas.eu

GCI Sp. z o.o.
gci.suchylas.pl

Park Wodny OCTOPUS
www.octopus.suchylas.pl

piątek, 24 stycznia 2020 roku
 
 
 
 
  • YouTube

  • Newsletter

    Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje o tym, co dzieje się w naszej Gminie, na swoją skrzynkę wpisz adres email
    Zapisanie się do Newslettera oznacza akceptację klauzuli informacyjnej: Pobierz klauzulę informacyjną
  • FB

     

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych osobowych treść – polityka prywatności