TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Masz talent? Czekają na Ciebie! Ruszyły zgłoszenia do V Powiatowego Przeglądu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych mieszkańców Powiatu Poznańskiego „ZLOT TALENTÓW”


Powiat poznański i Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie szukają uzdolnionych osób niepełnosprawnych. Swoje talenty mogą one zaprezentować w kilku kategoriach.


Jeśli pisanie tekstów przychodzi Ci z łatwością zgłoś się w kategorii tekstu literackiego, gdzie do wyboru będziesz miał dwa tematy: „Dzień, który zmienił moje życie” lub „Moja pasja”. Wszystkich, tych, którzy kochają scenę zapraszamy do udziału w kategorii teledysk, prezentacje wokalne oraz prezentacje teatralne, gdzie ważna jest kreatywność i pomysł, ponieważ tu tematyka jest dowolna.

A jeśli patrzysz na swoje obrazy i myślisz, że śmiało mogłyby zdobić galerie sztuki, zgłoś się w kategorii prace malarskie, gdzie możesz namalować „Świat w kolorach tęczy” albo „Podwodny świat”.

Fanów aparatów i obróbki zdjęć zapraszamy do udziału w kategorii fotografia i nadsyłania prac na jeden z dwóch tematów „Moje magiczne miejsce” lub „Piękno lasu”.

Lubiących natomiast projektować i tworzyć wszelkiego rodzaju formy zapraszamy do udziału w kategorii forma przestrzenna, gdzie są do wykonania są pojemniki do sortowania odpadów „Art Eko” bądź figura „Mojego przyjaciela robota”.

Jerzy Pelowski, kierownik Domu Pomocy Maltańskiej z dumą przyznaje, że „w powiecie poznańskim jest wielu utalentowanych artystów”. I dodaje – „Warto dla ich twórczości stworzyć przestrzeń, która ogółowi społeczeństwa przybliży walory ich prac. Właśnie z myślą o zaprezentowaniu potencjału artystycznego, jaki mają w sobie osoby z niepełnosprawnościami powstał Zlot Talentów”.

Na karty zgłoszeniowe od osób indywidualnych, placówek i organizacji Dom Pomocy Maltańskiej czeka do 26 maja br.  Karta i terminy nadsyłania prac znajdują się na stronie www.maltadom.fc.pl a laureatów poznamy na uroczystej Gali, która odbędzie się 15 września br. w Lubońskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.
Powrót na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Urząd Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 13,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8926-250

WWW: www.suchylas.pl
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Herb Gminy Suchy Las

Straż Gminna w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 39
tel. 061 8125-181,
0606-310-419

Komisariat Policji w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 5,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8413-010,
tel. 698 084 696

Policja Poznań
tel. 061 8415-611,
8415-612

Straż Pożarna - tel. 998
Pogotowie Ratunkowe - tel. 999
Pogotowie Gazowe - tel. 992
Pogotowie Wodociągowe - tel. 994

Zakład Energetyczny Szamotuły
tel. 061 292-82-15

 

Zakład Komunikacji Publicznej
Suchy Las Sp. z o.o.
www.zkp.com.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
zgksuchylas.eu

GCI Sp. z o.o.
gci.suchylas.pl

Park Wodny OCTOPUS
www.octopus.suchylas.pl

piątek, 20 kwietnia 2018 roku
 
 
 
 
  • YouTube

  • Newsletter

    Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje o tym, co dzieje się w naszej Gminie, na swoją skrzynkę wpisz adres email
  • FB