TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Informacje gminne (320)

Szanowni Państwo! MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA!W związku z trwającymi pracami drogowymi w okresie od 18 kwietnia do 27 kwietnia br. będą trwały utrudnienia w ruchu na ulicy Dworcowej w Golęczewie. Od 23 kwietnia 2018 r. będzie częściowo zamknięta ulica Dworcowa w Golęczewie, na odcinku od przejazdu kolejowego w kierunku ulicy Tysiąclecia. Planowane prace będą prowadzone w godzinach od 8.00 do 18.00. Prosimy o zwracanie uwagi na wprowadzoną organizację ruchu drogowego. Wszelkie dodatkowe informacje możecie Państwo uzyskać na zapleczu budowy przy ulicy Dworcowej 30 w Golęczewie. Przepraszamy za powstałe utrudnienia!!!

Czytaj dalej...

LGD KRAINA TRZECH RZEK w Brukseli promowała tradycje wielkopolskich świąt Wielkanocnych


27 marca 2018 roku w Parlamencie Europejskim w Brukseli był dniem Lokalnych Grup Działania z Wielkopolski. Poseł do PE Andrzej Grzyb we współpracy z Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego Krzysztofem Grabowskim, reprezentującym Samorząd Wojewódzki, zaprosił do Brukseli przedstawicieli  LGD z całego regionu, by zrealizować wydarzenie „Europa przy Wielkopolskim Stole Wielkanocnym”. Do Brukseli przybyło 26 Lokalnych Grup Działania z Wielkopolski, między innymi LGD Kraina Trzech Rzek, którą reprezentowała Pani Magdalena Przystałowska - wiceprezes LGD i Karolina Skowrońska.

Czytaj dalej...

Projekt pn.: „Odnawialne źródła energii dla mieszkańców gmin: Rokietnica, Puszczykowo, Suchy Las”

Uprzejmie informujemy, że Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłosił na swojej stronie internetowej listę projektów, które uzyskały wynik pozytywny na etapie oceny merytorycznej dla projektu pn.: „Odnawialne źródła energii dla mieszkańców gmin: Rokietnica, Puszczykowo, Suchy Las”.
Czytaj dalej...

LGD Kraina Trzech Rzek Strategia Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność. Dofinansowania dla mieszkańców

Jesteśmy stowarzyszeniem działającym na terenie Gmin Murowana Goślina, Oborniki, Ryczywół i Suchy Las na rzecz rozwoju obszarów wiejskich. Wspieramy lokalne stowarzyszenia, inicjatywy społeczne i przedsiębiorców. Organizujemy imprezy i szkolenia dla mieszkańców, przeprowadzamy nabory na dofinansowania na podejmowanie i rozwijanie działalności gospodarczej, rozwój infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej, zachowanie cennego dziedzictwa, promocję walorów turystycznych oraz działalność społeczną związaną m. in. z integracją i aktywizacją mieszkańców.
Czytaj dalej...

Uchwała Rady Gminy Suchy Las w sprawie podziału gminy Suchy Las na jednomandatowe okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów


Zgodnie z zapisami uchwały: Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Suchy Las. Uchwałę przekazuje się niezwłocznie Wojewodzie Wielkopolskiemu Komisarzowi Wyborczemu w Poznaniu. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego oraz podaniu do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty. Wyborcom, w liczbie co najmniej 15, przysługuje prawo wniesienia skargi do Komisarza Wyborczego w Poznaniu, w terminie 5 dni od daty podania uchwały do publicznej wiadomości. Pełną treść uchwały zamieszczamy w załączniku. 

Czytaj dalej...

Żywiec Zdrój przeznacza 150 tys. zł na proekologiczne projekty związane z gospodarką odpadami


12 marca br. ruszył nabór do nowej edycji konkursu grantowego, organizowanego przez firmę Żywiec Zdrój w ramach programu „Po Stronie Natury”. Konkurs ma na celu kształtowanie świadomości ekologicznej wśród społeczeństwa. Tematem przewodnim jest „poWTÓRNE życie”, czyli nawiązanie do gospodarki odpadami i zamkniętego obiegu plastiku. Do tej pory, dzięki grantom przyznawanym przez Żywiec Zdrój zrealizowano ponad 100 projektów proekologicznych. W tym roku, za przeprowadzenie konkursu odpowiedzialna jest organizacja Outriders.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Urząd Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 13,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8926-250

WWW: www.suchylas.pl
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Herb Gminy Suchy Las

Straż Gminna w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 39
tel. 061 8125-181,
0606-310-419

Komisariat Policji w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 5,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8413-010,
tel. 698 084 696

Policja Poznań
tel. 061 8415-611,
8415-612

Straż Pożarna - tel. 998
Pogotowie Ratunkowe - tel. 999
Pogotowie Gazowe - tel. 992
Pogotowie Wodociągowe - tel. 994

Zakład Energetyczny Szamotuły
tel. 061 292-82-15

 

Zakład Komunikacji Publicznej
Suchy Las Sp. z o.o.
www.zkp.com.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
zgksuchylas.eu

GCI Sp. z o.o.
gci.suchylas.pl

Park Wodny OCTOPUS
www.octopus.suchylas.pl

środa, 25 kwietnia 2018 roku
 
 
 
 
  • YouTube

  • Newsletter

    Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje o tym, co dzieje się w naszej Gminie, na swoją skrzynkę wpisz adres email
  • FB