Kategorie główne

Kategorie główne (1818)

Ruszyły nabory do służby przygotowawczej oraz terytorialnej służby wojskowejSiły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej starają się o jak najlepszych ochotników do służby wojskowej, aby utrzymać niezbędny stan wyszkolonych żołnierzy stanowiących potencjał obronny państwa. Aktualnie prowadzony jest nabór na II turnus służby przygotowawczej w 2018  roku (w terminie 07.05 - 31.08.2018 r.), która umożliwia zdobycie dającego prestiż i cieszącego się dużym zaufaniem społecznym elitarnego zawodu żołnierza.

Czytaj dalej...

Bezpłatne przejazdy środkami transportu zbiorowego dla uczniów szkół podstawowych oraz uczniów klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach podstawowych na terenie Gminy Suchy Las! - 26 lutego rusza I etap naboru wniosków


Gmina Suchy Las informuje o możliwości przyznania uczniom prawa do bezpłatnych biletów okresowych, uprawniających do poruszania się na terenie gminy Suchy Las w ramach aglomeracyjnego systemu transportu publicznego (strefa biletowa B oraz C) zarządzanego przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu!!! Uprawnionymi do biletów są uczniowie zamieszkali na terenie gminy, których rodzice lub prawni opiekunowie wskazują, że adresem ich miejsca zamieszkania do celów rocznego rozliczenia podatku dochodowego jest gmina Suchy Las.

Czytaj dalej...

Bezpłatne doradztwo i spotkania dla organizacji


Potrzebujesz wsparcia w założeniu organizacji pozarządowej? Masz pytania, wątpliwości związane z prowadzeniem fundacji, stowarzyszenia, spółdzielni socjalnej, spółki non-profit? Zgłoś się do Wielkopolskiej Rady Koordynacyjnej Związku Organizacji Pozarządowych! Ponadto WRK zaprasza na spotkanie, pn.: DZIAŁALNOŚĆ ODPŁATNA I GOSPODARCZA W ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ, które odbędzie się w Poznaniu (ul. Bukowska 27/29),  w czwartek 22 lutego 2018 r., godz. 16:00-18:00.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS