TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Tereny pod inwestycje


Gmina Suchy Las jest terenem niezwykle atrakcyjnym dla inwestorów czego potwierdzeniem są, osiągane od lat, wysokie lokaty Gminy w rankingach dotyczących terenów przyjaznych dla biznesu. Na potencjał Gminy składa się wiele czynników, m.in. położenie w odniesieniu do miasta Poznania, pokrycie terenu planami zagospodarowania przestrzennego czy też korzystna sieć połączeń drogowych i kolejowych. Takie uwarunkowania przyciągają przedsiębiorców, którzy chcą inwestować i rozwijać działalność gospodarczą na terenie naszej Gminy.

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom inwestorów i wykorzystać atrakcyjne dla przedsiębiorców tereny Gminy Suchy Las tworzony jest katalog terenów inwestycyjnych. W katalogu  zostaną zamieszczone dane o nieruchomościach, których właściciele są zainteresowani ich zbyciem. Wspomniany katalog zostanie zamieszczony na stronie internetowej Gminy Suchy Las, a dane kontaktowe właścicieli nieruchomości będą przekazywane zainteresowanym inwestorom. O wyborze nieruchomości i ewentualnej lokalizacji swojej firmy zadecydują inwestorzy. 

W związku z powyższym zawracamy się z prośbą do osób posiadających nieruchomości, które mogą zostać przeznaczone pod inwestycje, o rozważenie chęci zbycia tych nieruchomości. Właściciele zainteresowani sprzedażą, a tym samym zamieszczeniem nieruchomości w katalogu inwestycyjnym proszeni są o wypełnienie, podpisanie i dostarczenie do Urzędu (osobiście lub listownie) oświadczenia zamieszczonego w załączniku. Oświadczenie zawiera informacje o nieruchomości, tj. numer działki, obręb, powierzchnia oraz dane kontaktowe właściciela, zgodę na zamieszczenie nieruchomości w katalogu inwestycyjnym oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wpisanie nieruchomości do katalogu zapewnia jej nieodpłatną promocję i zwiększa szanse na podjęcie negocjacji z inwestorem. Zachęcamy do skorzystania z tej formy reklamy nieruchomości, a w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z Wydziałem Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Gminy Suchy Las, tel. 61 8926 281 lub 61 8926 291.

 


Ostatnio zmienianypiątek, 24 sierpień 2018 13:38
Powrót na górę

Urząd Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 13,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8926-250

WWW: www.suchylas.pl
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Herb Gminy Suchy Las

Straż Gminna w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 39
tel. 061 8125-181,
0606-310-419

Komisariat Policji w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 5,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8413-010,
tel. 698 084 696

Policja Poznań
tel. 061 8415-611,
8415-612

Straż Pożarna - tel. 998
Pogotowie Ratunkowe - tel. 999
Pogotowie Gazowe - tel. 992
Pogotowie Wodociągowe - tel. 994

Zakład Energetyczny Szamotuły
tel. 061 292-82-15

 

Zakład Komunikacji Publicznej
Suchy Las Sp. z o.o.
www.zkp.com.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
zgksuchylas.eu

GCI Sp. z o.o.
gci.suchylas.pl

Park Wodny OCTOPUS
www.octopus.suchylas.pl

poniedziałek, 22 października 2018 roku
 
 
 
 
  • YouTube

  • Newsletter

    Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje o tym, co dzieje się w naszej Gminie, na swoją skrzynkę wpisz adres email
    Zapisanie się do Newslettera oznacza akceptację klauzuli informacyjnej: Pobierz klauzulę informacyjną
  • FB

     

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych osobowych treść – polityka prywatności