TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Piłka nożna


 

 

Oficjalne strony klubów:

TMS Suchary Suchy Las www.suchary.com.pl

Złoci Złotkowo http://www.zloci.hards.net.pl/Skarb kibica

3 września rozpoczęły się piłarskie rozgrywki o mistrzostwo B-klasy. W sezonie 2006/2007 reprezentować nas będą 4 drużyny seniorów. W tym roku po raz pierwszy w historii, zespół z Suchego Lasu zgłosił do rozgrywek dwie drużyny. Suchary I Suchy Las występować będą w grupie 5 B-klasy, natomiast Suchary II Suchy Las, wraz ze Złotymi Złotkowo i GKS Golęczewo zagrają w grupie 2. Warto pamiętać, iż Suchary Suchy Las, podobnie jak w roku ubiegłym, jako gospodarz swoje mecze rozgrywać będzie na boisku TKKF na Winogradach, natomiast GKS Golęczewo grać będzie na boisku w Sobocie. Złoci Złotkowo zapraszają na swoje mecze do Złotkowa.

TMS SUCHARY SUCHY LAS

Poprzedni sezon: 2 miejsce w gr.2 B-klasy (44pkt., 14 zwycięstw, 2 remisy, 2 porażki)

Ze względu na duży potencjał piłkarski TMS Suchary Suchy Las w tym roku postanowił zgłosić do rozgrywek "B" Klasy dwie drużyny. Obie składają sie częściowo z seniorów i częściowo z juniorów, przy czym w pierwszej drużynie przeważają zawodnicy doświadczeni, natomiast w drugiej większość stanowią ich młodsi koledzy z klubu.

Kadra I zespołu

Trener: Paweł Urbaniak

Skład:

Maciej Radzicki, Marcin Kolber, Adam Jankowski, Przemysław Kowalewski, Łukasz Urbaniak, Jacek Burdziński, Arkadiusz Kwiatkowski, Mariusz Sieg, Michał Mager, Jakub Ławniczak, Bartosz Kubiak, Piotr Siudziński, Piotr Matkowski, Rafał Ratajczak, Bartosz Szymański, Tomasz Dworzyński, Grzegorz Witucki

Celem pierwszej drużyny jest awans do "A" Klasy

Kadra II Zespołu

Trener: Maciej Burdziński

Skład:

Michał Kuk, Jacek Sobczak, Krzysztof Kurek, Dariusz Szymański, Dawid Krzewina, Damian Tomczak, Dariusz Górecki, Michał Dworzyński, Wojciech Turguła, Rafał Postaremczak, Bartosz Parzuchowski, Filip Nowakowski, Daniel Warkocki, Radosław Cwoidziński, Tycjan Rogoziński, Jakub Golański, Krzysztof Nowak, Adrian Postaremczak, Tomasz Chorowski

Marcin Chorowski, Tomasz Żółtowski, Tomasz Burdziński, Szymon Szymkowski, Michał Stachowiak, Sebastian Warkocki

Celem drugiej drużyny jest ogrywanie młodych zawodników i miejsce w środku tabeli "B" Klasy

ZŁOCI ZŁOTKOWO

Poprzedni sezon: 5 miejsce w gr.2 B-klasy (9 zwycięstw, 3 remisy, 6 porażek)

Milowymi krokami zbliża się rozpoczęcie nie tylko roku szkolnego 2006/2007 ale również piłkarskiego sezonu ligowego. Na starcie w B klasie staną znowu tylko trzy kluby. W minionym sezonie w lidze zajęły następujące miejsca: Suchary Suchy Las 2 miejsce, Złoci Złotkowo 5 miejsce i GKS Golęczewo 7 miejsce. Brak już drugi rok z rzędu Rakiety Biedrusko.

Złoci do sezonu przygotowywali się na własnym obiekcie. „Zrezygnowano” z kosztownych wyjazdów na obozy przygotowawcze do Hiszpanii i Tunezji a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczono na poprawę bazy sportowej. Dzięki temu, udało się doprowadzić i rozprowadzić wodę i prąd w szatni, dokończyć uzbrojenie szatni w armaturę białą. Wszystko to jednak nie dzięki rezygnacji z zagranicznych obozów ale dotacji z Urzędu Gminy za którą serdecznie dziękują piłkarze i kibice Złotych. Planowane jest jeszcze rozprowadzenie bocznego nawadniania płyt boiska. Te prace wykonane zostaną już sposobem gospodarczym bez angażowania pieniędzy publicznych.

Na płaszczyźnie sportowej po bardzo udanym minionym sezonie (5 miejsce w lidze, 30 zdobytych punktów, bilans bramek + 24 i awans do III rundy Pucharu Polski), motywacji do pracy nie brakuje. Kadra zespołu uzupełniona została przez dwóch seniorów i trzech juniorów: Kołodziej Przemysław, Święciechowski Adam, Kałan Marek, Ciechański Piotr, i Friedrich Krzysztof. Plany są ambitne, a motto na bieżący sezon następujące: ogrywać wszystkich - zawsze i wszędzie.

Kadra UKS Złoci na sezon 2006/2007

Bramkarz: Stasiak Bartosz, Ksit Piotr, Dybała Albert

Obrońcy: Połok Przemysław, Jagodziński Piotr, Zaworski Michał, Ciechański Piotr, Zaworski Tomasz, Friedrich Krzysztof

Pomocnicy: Stachowiak Paweł, Skorupka Wojciech, Woźniak Jacek, Woźniak Michał, Jagodziński Artur, Frankowski Tomasz, Kołodziej Przemysław, Święciechowski Adam, Rewers Miłosz, Król Cezary, Sawiński Łukasz, Kurys Robert, Modliborski Krzysztof, Olejniczak Patryk

Napastnicy: Kałan Marek, Zaworski Leszek, Lichy Krzysztof, Dobak Dawid, Kaźmierczak Paweł, Kucharski Krzysztof

GKS GOLĘCZEWO

Rok założenia: 1997

Poprzedni sezon: 7 miejsce w gr.2 B-klasy (6 zwycięstw, 1 remis, 11 porażek)

Trener: Adam Goch

Kadra zespołu: Sławomir Cyplik, Grzegozr Czachor, Leszek Franczak, Mikołaj Franczak, Tomasz Franczak, Piotr Karpik, Piotr Koc, Piotr Mysiak, Łukasz Nawrot, Remigiusz Sroka, Piore Stróżyk, Sebastian Weymann, Arkadiusz Bura, Leszek Jaworski, Seweryn Sroka, Krzysztof Bartecki, Krzysztof Ancuta, Przemysław Adamski, Bogumil Barnaś.

Dzięki staraniom zarządu klubu oraz przychylności gminnych władz, zmodernizowane zostało boisko w Golęczewie. W roku biezącym zaplanowano budowę zaplecza dla piłkarzy. Istnieje więc realna szansa na to, by mecze przyszłego sezonu rozgrywać na pięknym boisku z profesjonalnym zapleczem w Golęczewie.

 

http://www.suchary.com.pl/
Last modified onThursday, 30 September 2010 14:48
back to top

Urząd Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 13,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8926-250

WWW: www.suchylas.pl
email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Herb Gminy Suchy Las

Straż Gminna w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 39
tel. 061 8125-181,
0606-310-419

Komisariat Policji w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 5,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8413-010,
tel. 698 084 696

Policja Poznań
tel. 061 8415-611,
8415-612

Straż Pożarna - tel. 998
Pogotowie Ratunkowe - tel. 999
Pogotowie Gazowe - tel. 992
Pogotowie Wodociągowe - tel. 994

Zakład Energetyczny Szamotuły
tel. 061 292-82-15

 

Zakład Komunikacji Publicznej
Suchy Las Sp. z o.o.
www.zkp.com.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
zgksuchylas.eu

GCI Sp. z o.o.
gci.suchylas.pl

Park Wodny OCTOPUS
www.octopus.suchylas.pl

niedziela, 8 grudnia 2019 roku
 
 
 
 
  • YouTube

  • Newsletter

    Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje o tym, co dzieje się w naszej Gminie, na swoją skrzynkę wpisz adres email
    Zapisanie się do Newslettera oznacza akceptację klauzuli informacyjnej: Pobierz klauzulę informacyjną
  • FB

     

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych osobowych treść – polityka prywatności