TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

FESTYN RODZINNY „ZŁOTO w ZŁOTNIKACH” na Grzybowym już w sobotę


Zarząd Osiedla Grzybowego zaprasza wszystkich mieszkańców naszej gminy do wspólnej zabawy w ramach wyjątkowej imprezy, która odbędzie się w sobotę 7 września na boisku przy ul. Sosnowej na terenie osiedla Grzybowego. Zgodnie z zapowiedziami, główną atrakcją festynu będzie całodniowa nauka płukania (wydobywania) złota, przeprowadzona w specjalnych płuczniach przez członków Polskiego Bractwa Kopaczy Złota ze Złotoryi. Impreza organizowana jest w formule festynu rodzinnego, a więc skierowana jest do wszystkich dzieci, młodzieży i dorosłych!

Każdy, kto weźmie udział w przeszkoleniu uzyska Certyfikat Płukacza Złota wraz z osobiście wydobytymi grudkami złota. Ponadto każdy biorący udział w takim szkoleniu, weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych fantów na końcu naszej imprezy. W przerwie koncertu Piotra Kuźniaka – przyjaciela kopaczy złota, a muzycznie niesamowitego piosenkarza i odtwórcy szlagierów Niemena, Santany etc.- rozegramy specjalne zawody pomiędzy odważnymi chętnymi do wystartowania w takich konkurencjach (kategorie dzieci do 12 roku, juniorzy do 18 roku i amatorzy dorośli). Niesamowitą niespodzianką będą nagrody dla najlepszych – konkretne jubilerskie złote precjoza od naszego sponsora.

Nasz festyn będzie miał szereg innych ciekawych konkursów dla dzieci i młodzieży, przy organizacji których również będą aktywni nasi przyjaciele z sąsiednich jednostek pomocniczych ze Złotnik i Suchego Lasu. Niesamowicie zapowiadają się też pokazy akrobatyki tanecznej z klubu DANDELION z Rokietnicy, czy akrobatyki sportowej młodzieży ze Złotoryi; będą też pokazy karate Sucholeskiego Stowarzyszenia Sportowego FIGHTER. 

Zapowiada się naprawdę intrygująco – ZAPRASZAMY WSZYSTKICH do wspólnej zabawy.

Jarosław Dudkiewicz
Przewodniczący Zarządu Osiedla GrzybowegoLast modified onThursday, 05 September 2019 16:08
back to top

Urząd Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 13,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8926-250

WWW: www.suchylas.pl
email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Herb Gminy Suchy Las

Straż Gminna w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 39
tel. 061 8125-181,
0606-310-419

Komisariat Policji w Suchym Lesie
ul. Poziomkowa 5,
62-002 Suchy Las
tel. 061 8413-010,
tel. 698 084 696

Policja Poznań
tel. 061 8415-611,
8415-612

Straż Pożarna - tel. 998
Pogotowie Ratunkowe - tel. 999
Pogotowie Gazowe - tel. 992
Pogotowie Wodociągowe - tel. 994

Zakład Energetyczny Szamotuły
tel. 061 292-82-15

 

Zakład Komunikacji Publicznej
Suchy Las Sp. z o.o.
www.zkp.com.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
zgksuchylas.eu

GCI Sp. z o.o.
gci.suchylas.pl

Park Wodny OCTOPUS
www.octopus.suchylas.pl

poniedziałek, 18 listopada 2019 roku
 
 
 
 
  • YouTube

  • Newsletter

    Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje o tym, co dzieje się w naszej Gminie, na swoją skrzynkę wpisz adres email
    Zapisanie się do Newslettera oznacza akceptację klauzuli informacyjnej: Pobierz klauzulę informacyjną
  • FB

     

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych osobowych treść – polityka prywatności